.členové


Pochází z:

Ostrov u Macochy

Funkce v kapele:

zpěv, percuse, udržování řidiče v bdělém stavu, připomínky :-)

Vybavení:

mikrofon, tamburína, sametový hlas :-)

Vztah k hudbě:

Od narození značný :-) Již na základní škole zpívala v pěveckém sboru pod vedením postupně vícero lektorů, kde ji přiřazovali vždy do hlasové skupiny, která potřebovala posílit (převážně druhý hlas). I na střední škole navštěvovala menší pěvecký zájmový kroužek, kde jí časem bylo svěřeno i jeho vedení včetně klavírního doprovodu. Od povinné školní docházky navštěvovala pod záštitou ZUŠ Jedovnice hru na klavír až do ukončení prvního osmiletého cyklu. Později si vyzkoušela i hru na kostelní varhany. Také se pokoušela o hru na klávesy ve skupině Marka Foltýna, která neměla dlouhého trvání. Ještě před vznikem skupiny Živel příležitostně vystupuje s Martinem Hasoněm, od roku 2008 pravidelně pod názvem Živel. Stává se tak jeho prvním členem hned po zakladateli.

Oblíbené kapely:

Horkýže Slíže, Jana Lota, Aneta Langerová, Divokej Bill, Ewa Farna, Guano Apes, Die Happy a plno dalších…Pochází z:

Vacenovice u Hodonína

Funkce v kapele:

první, druhá a jakákoliv další kytara; doprovodný "zpěv"

Vybavení:

Kytara - BaCH Les Paul + R.M. pickups; Aparát - Vox VT50, Efekty - Zoom G2.1u, Digitech Hot Head; Bezdrátový systém AKG WMS 40 MINI Instrumental; Mikrofony - AKG D77S, LD Systems D1010

Vztah k hudbě:

Na akustickou kytaru hraje od roku 1995, na elektrickou potom od roku 2004. Jeho hudební praxe často nestaví na hudební teorii, ale přesto se snaží, co to dá. :-) Po marných pokusech založit školní kapelu, se v roce 2009 přidává ke skupině Živel. Nejdříve pouze příležitostně, později téhož roku se stává jejím stálým členem. Jako nejvzdálenější člen kapely za ní často cestuje a je tak vlastně neustále na turné. :-) Jeho posluchačský rozptyl je velmi široký, důležitější je pro něj často samotná skladba, než konkrétní umělec či žánr, ale rocková muzika je jeho srdeční záležitost.

Oblíbené kapely:

Foo Fighters, Vypsaná Fixa, Mňága a Žďorp, Imodium, Horkýže Slíže, Tomáš Klus, Red Hot Chili Peppers, Led Zeppelin, The.Switch, Jamiroquai, Prago Union, …Pochází z:

Letovice

Funkce v kapele:

Bicí a pokus o zpěv

Vybavení:

Bicí akustické Sonor G force 2007, Elektronické Medeli DD502

Vztah k hudbě:

Hraje od svých 10 let a bicí je jeho celoživotní láskou

Oblíbené kapely:

Kabát, Mandrage, Beatles, Iné kafe, Green day a jim podobnéBývalý člen kapely.

Pochází z:

Sloup v Moravském krasu

Funkce v kapele:

klávesy, zpěv, harmonikaBývalý člen kapely. Je stálým členem dechové hudby Moravanka.

Pochází z:

Blansko

Funkce v kapele:

saxofon, klarinetBývalý člen kapely.

Pochází z:

Brno

Funkce v kapele:

baskytara